Margaret's Pride

cocker spaniel angielski

Nota prawna

Proszę nie kopiować zdjęć ani tekstów! 

Materiały zawarte w tym serwisie, są własnością hodowli Margaret's Pride - FCI lub osób, które wyraziły zgodę na ich zamieszczenie! Kopiowanie czegokolwiek i publikowanie na innych stronach, blogach lub forach internetowych bez mojej wiedzy i zgody jest po prostu kradzieżą.

Proszę o zapoznanie się z poniższą informacją!!!Informacje, dane oraz ogłoszenia publikowane w serwisie internetowym www.margaretspride.pl mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy.

W szczególności nie stanowią one oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny(Dz.U. Nr 16, poz. 93 z późn. zm.) 

Hodowla Margaret's Pride dołożyła należytych starań, aby rzetelnie przedstawić informacje dotyczące hodowanej rasy - Cocker Spaniel Angielski. 

Niniejszy serwis internetowy www.margaretspride.pl korzysta z ochrony na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( tekst jednolity Dz.U. z 2000 r. Nr 80, poz. 904 z późn. zm.).
Jakiekolwiek odtwarzanie, przegrywanie, zwielokrotnianie zawartości serwisu internetowego jest zabronione. Jego zawartość, układ graficzny mogą ulec zmianie bez uprzedzenia. 

W niniejszym serwisie internetowym mogą być zawarte "linki" do innych serwisów internetowych, nie będących własnością Hodowli Margaret's Pride. 
W takim przypadku Hodowla Margaret's Pride nie ponosi odpowiedzialności za zawartość oraz dostępność tych serwisów internetowych.

 
 
Top
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij